Зробити красиву зачіску з ранку і ввечері з нею ж — цілою і неушкодженою — піти на вечірку. Чи це не мрія без кінця поспішають сучасних дам. Допомога в цій непростій задачі покликані надати найрізноманітніші засоби, одним з яких є лак для волосся.

Фото — лак для волосся

Лак для волосся: види, застосування

З’явився він чи не раніше всіх інших сучасних укладань і благополучно замінив такі винаходи, як цукрова вода або ж желатинова паста. Теперішні лаки для волосся виконують не тільки функцію фіксатора. Які ж завдання ставлять перед ними зараз?

Для чого потрібно це засіб фіксації

Звичайно ж, перше і головне призначення лаку для волосся — це закріплення зачіски. Завдяки полімерним компонентів, що входять до складу лаку, волоски склеюються між собою тонкою плівкою і фіксуються в тій формі, яка була створена.

Нерідко одним з основних інгредієнтів позначається спирт. Це компонент, який дозволяє зберігати ефект від застосування засобу більш тривалий термін. До того ж у порівнянні з іншими основами, спирт досить дешевий. Тому-то багато виробників і використовують його досі при створенні лаків. Проте шкода для волосся від нього очевидний. Спирт сильно сушить локони, особливо при частому, регулярному застосуванні. Зараз на полицях магазину без зусиль можна знайти альтернативу йому.Фото — застосування лаку для волосся

Тому купуючи черговий сухий лак для волосся, віддайте перевагу тому, який створений на основі води, наприклад.

Крім своєї головної функції, сучасний лак може служити захистом від ультрафіолету. Останній, як відомо, не дуже корисний у великих кількостях. А тому щоденне застосування лаку для волосся з uf-фільтром виявиться вкрай корисно.

Ще багато засобів для фіксації локонів мають у складі особливі компоненти, які доглядають за шевелюрою. Нерідко це вітаміни або інші речовини, що живлять і відновлюють волосся. А шевелюра при цьому дійсно потребує такого догляду. Тому як той же самий дорогий і якісний лак при частому і надмірному застосуванні пошкоджує локони.

Види лаку для волосся

Це продукт, розмаїтість якого не може не радувати. У кожного виробника є ні по одному виду. Якість їх також різна. Відрізняються лаки по самим різним показникам. Це і склад, і призначення, і запах, наприклад.

Ступінь фіксації

Фото — вибрати лак для волоссяЗалежно від того, наскільки надійно закріплюються локони на голові, виділяють такі типи лаків:
•слабкої фіксації;
•середньої;
•сильною;
•суперсильною.

Перша прекрасно підійде для щоденного використання тими, у кого легкі, тонкі і м’які волосся. Лаки з таким ступенем фіксації не склеюються локони намертво. Зачіска залишається живою, прядки можуть рухатися практично як їм завгодно. Однак і обриси укладання залишаються.

Середня фіксація може стати в нагоді для більш урочистих випадків або для вечірки, для випадку, коли потрібно на кілька годин зберегти якусь складну зачіску або завивку.

Сильна і суперсильна фіксація хороші тоді, коли жвавість зачіски не так значна, як її цілісність. Наприклад, для весільної зачіски, коли протягом цілого дня наречена повинна виглядати так, ніби щойно вийшла з салону. Застосування такого лаку в повсякденному житті неприйнятно. Результат виглядає недоречно, і локони швидко втрачають своє здоров’я.

Без запаху

Для людей, які страждають алергічними проявами. А також для споживачів не бажають використовувати лак для волосся з будь-яким ароматом, по самих різних на те причин.

З кольором

Тонуючі лаки — прекрасний спосіб оновити свій образ на день-два. Кольори на вибір — найрізноманітніші, в тому числі дуже сміливі та неординарні. для волосся оттеночний лак — це нешкідливий спосіб спробувати новий відтінок. Головне, що у разі невдалого експерименту все моментально з голови змивається без залишку і особливих наслідків. Особливо добре проводити досліди з різнокольоровими лаками світловолосим. На таких локонах результат помітний набагато більше.Фото — лак для волосся з кольором

З блиском

Для будь-якого свята, де можуть бути доречні блискітки на волоссі. Особливий попит на цей винахід виникає напередодні Нового року. Ось вже де сяйво на локонах своєчасно. Тільки варто бути обережним — блискучі частинки, швидше за все, будуть не тільки на волоссі, але з часом виявляться на одязі, взутті і навіть меблів.

Застосування лаку для волосся

Рекомендується розпорошувати його на сухе волосся після того, як укладання буде закінчена. Перед цим флакончик із засобом потрібно активно струсити.

Для створення додаткового обсягу можна нахилити голову вниз і обробити волосся біля основи. Почекати трохи, щоб лак висох, і підняти голову.

При розпиленні лаку тримати флакон з ним слід на відстані п’ятнадцяти сантиметрів від голови. Бажано при цьому прикривати рот і не дихати активно носом. Очі також слід берегти. Попадання кошти на слизові не обіцяє нічого хорошого.

Обов’язково потрібно чекати, поки лак висохне і не виходити на вулицю відразу ж. Висихання займає частіше за все не більше хвилини-двох.